09120412164 frp@frpmerch.com

سبد خرید

بازگشت و تعویض

قوانین بازگشت و تعویض

ما می خواهیم شما از خرید خود راضی باشید و اگر اینگونه نباشد عذرخواهی می کنیم. به هر دلیلی که راضی نباشید ، ما خوشحال می شویم در صورت تحقق شرایط زیر ، مبادله و تعویض را برای همه کالاهای خریداری شده از ما فراهم کنیم:

۱-همه موارد باید در بسته بندی اصلی خود با برچسب های محصول دست نخورده باشند.
همه موارد باید ، بلااستفاده ، بدون شستشو و در وضعیت اصلی خود باشند.
کفش نباید در قسمت بیرونی آن علامت ضرب و شتم داشته باشد.
رسیدهای اورجینال باید درج شوند.
در صورت عدم رعایت شرایط فوق ، متاسفیم، اطلاع دهیم که نمی توانیم بدون در نظر گرفتن این موارد پردازش هرگونه مطالبه مبادله یا بازپرداخت را انجام دهیم.

۲کالاهای فروخته شده سالم قابل تعویض یا قابل برگشت نیستند .

۳اعتبار برای مبادلات و بازگرداندن

۳-۱-کلیه مبادلات و بازگشتها باید طی ۱۰ روز از تاریخ فاکتور برای فروشگاه مورد نظر ارسال ومراتب رهگیری درسایت ثبت شود.. با این وجود ، همه درخواست های برگشتی باید به صورت آنلاین از طریق www.frpmerch.com برای هر دو نوع ارسال سفارشی و ویژه انجام شود..

۳-۲-شما بلافاصله پس از ارزیابی توسط همکاران خرده فروشی ما مبنی بر اعتبار آن ، می توانید مبادله هر مورد،فروشگاه را داشته باشید.

۳-۳-اگر ارزش کالاهای مبادله ای بالاتر از کالاهای اصلی باشد ، از شما خواسته می شود اختلاف پول را پرداخت نمایید.

۳-۴ اگر مقدار کالا (های) مبادله ای پایین تر از کالاهای اصلی (مبلغ) باشد ، بازپرداخت وجود نخواهد داشت.

۳-۵لازم است فاکتور اصلی خود را به همراه کالای موجود در بسته بندی اصلی آن وارد کنید.

۳-۶بسته بندی خود را از طریق حالت پستی قابل ردیابی برای ما ارسال کنید.

۳-۷منتظر تأیید ایمیل ما باشید و پس از آماده شدن اعتباری فروشگاه آنلاین ، به شما اطلاع داده می شود. به طور کلی ، دوره پردازش ۵ روز کاری پس از دریافت بسته شما است.

۳-۸کلیه درخواست های مبادله و تعویض فقط از طریق فروشگاه اینترنتی انجام می شود. وکوپن اعتباری تعویض فروشگاه آنلاین برای شما ۳۰ روز اعتبار دارد و می تواند برای خرید بعدی شما بصورت آنلاین استفاده شود وپس از اتمام زمان، غیر قابل تمدید ، غیر قابل تعویض وغیر قابل استرداد پول نقداست. کوپن اعتباری فروشگاه آنلاین فقط به صورت آنلاین قابل اجراست.

۳-۹کوپن های اعتباری تعویض فروشگاه آنلاین در یک فروشگاه واحد استفاده می شود و هر مبلغ اضافی که مورد استفاده قرار نمی گیرد ، بازپرداخت نمی شود.

۳-۱۰کوپن های اعتباری فروشگاه اینترنتی داده شده در قیمت خرید محصول همانطور که در فاکتور اصلی بیان شده است خواهد بود. هیچ هزینه بازپرداختی برای هزینه های تحویل در هزینه های حمل و نقل اصلی ، برگشتی و به بعد از کالاهای رد شده تحویل داده نخواهد شد.

۳-۱۱ اما اگر هر یک از محصولات دریافت شده نقص یا یک حمل و نقل اشتباه تلقی شود ، فروشگاه آنلاین هزینه حمل و نقل کالا (های) را به شما تحمل می کند. و در حالی که ما سعی داریم کالای جایگزین (های) جایگزینی را برای شما ارسال کنیم ، ما این حق را برای خودمان محفوظ می داریم که از طریق کالای (های) با ارزش مشابه یا ارائه فروشگاه آنلاین ، مبادله انجام دهیم. اعتبار یا هر روش دیگری به صلاحدید www.frpmerch.com